Dermacol Firming Shower Gel zpevňující sprchový gel 250 ml

Objem
250 ml

• , zakúpené v Dermacol

• Firming Shower Gel používam dlho.Výborne vonia,pri každom sprchovaní ma doslova preberie.Zbožňujem jeho vôňu.V kombinácii s ostatnými výrobkami Firming mám pokožku viditeľne hladšiu.
  • , zakúpené v Vivantis.sk

• mala som ho už aj predtým

vyhovuje mi

Objem
250 ml

Enja Firming Shower Gel - Spevňujúci sprchový gél

• sprchový gél so spevňujúcimi účinnými látkami vhodne dopĺňa program starostlivosti formovanie postavy
  • unikátna kombinácia stimulujúceho ženšenu a chladivého mentolu podporuje metabolizmus pleti
  • zvyšuje pružnosť pleti
  • prenikavá vôňa zázvoru má povzbudzujúce účinky
  • výsledkom je optimálne hydratovaná a pružná pleť celého tela

Použitie:

Aplikujte na pleť tela a potom opláchnite. Po jeho použití je pleť správne pripravená na aplikáciu ďalších prípravkov radu ENJA a umocňuje sa tak efekt ich pôsobenia.

• , zakúpené v Dermacol

• , zakúpené v Vivantis.sk