Nivea Body Oil Q10 Plus spevňujúci telový olej 200 ml

Produkt roku 2017 - Top v kategórii

Objem
200 ml

• , zakúpené v ELNINO.SK

• používam Body Oil Q10 Plus len týždeň, zatiaľ neviem ako to funguje ale jedno viem iste že pokožka po natretí je hebká a po chvíli nie je vôbec mastná pekne sa vsiakne do kože, zatiaľ som spokojná Ď.

Veľmi príjemné ľahko vstrebateľný

• , zakúpené v Notino

• Môj najpoužívanejší telový olej, ktorý používam už roky na celé telo. Je mi sympatický vôňou aj konzistenciou a asi je naozaj výživný, pretože už nejeden muž mi pochválil extra jemnú pokožku, tak niečo na tom bude :) Navyše raz mi jedna kozmetička povedala, že ak by si mala kúpiť skutočne výživný "krém na telo" z bežnej drogérie, bol by to tento olej.

Objem
200 ml

Ocenenie

Produkt roku 2017 - Top v kategórii
Produkt roku 2016 - Top v kategórii

Q10 Plus - Spevňujúci telový olej

- starostlivosť a spevnenie pokožky celého tela už za 2 týždne používania
- telový olej Q10 Plus je vhodný aj pre masáž strií
- pre všetky typy pokožky
- spevňuje a vyživuje pokožku
- podporuje proces obnovy buniek
- zlepšuje vzhľad pokožky
- redukuje strie

Použitie:
Vmasírujte aspoň dvakrát denne do problematických partií (brucho, zadok, stehná, prsia). Aplikujte na suchú alebo vlhkú pokožku.

• , zakúpené v ELNINO.SK

Veľmi príjemné ľahko vstrebateľný

• , zakúpené v Notino

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2017, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

Dobra vstrebatelnost, hydratuje a nemasti

• používam ho prvýkrát, takže ťažko môžem ohodnotiť, ale ľahko sa nanáša na telo, pokožka nie je mastná
  • TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Vivantis.sk

• pekná vôňa
    • používam ako prevenciu proti ochabovaniu pokožky keďže som na rizikovom tehot. a nemám veľa pohybu
    • možnosť nanášať na vlhkú pokožku keďže je to olej

zatiaľ spokojnosť, výsledky uvidím časom

• Rýchlo sa vstrebe
    • Nezanechá pokožku lepkavú
    • Výsledok cítiť ihned
    • Vôna
    • Čas

Najlepší produkt na spevnenie, ale samozrejme treba pridať trocha cvičenia a výsledky budú super.

• , zakúpené v Feedo.sk